Názory zákazníků

Zde najdete pouze nepatrnou část ohlasů našich zákazníků z celého světa, které denně bez jakéhokoli vyžádání dostáváme :

Rodina

„Chtěla bych velmi srdečně poděkovat za nadmíru pozornou, laskavou a prozíravou péči. ”

(Dr. Sigrid K. z Německa)

„Moc děkujeme. Poskytujete prvotřídní služby, kterých si velmi ceníme.”

(John H. z Anglie)

„Ještě bych Vám chtěl poděkovat za Vaši péči a za to, že se naše dovolená vydařila. Strávili jsme 15 báječných dnů na nádherném místě. Ještě jednou mnohokrát děkujeme. Určitě se na Vás opět obrátíme kvůli naší dovolené v příštím roce; zatím budu Vaše stránky doporučovat přátelům a známým. ”

(Alberto S. z Itálie)

„Chtěla bych Vám poděkovat za rychlou reakci a za bezvadnou péči.”

(Monika S. z Polska)

„Díky za bezproblémové a přívětivé služby.”

(Walter P. z Německa)

„Rádi bychom vám oznámili, že jsme se vrátili z dovolené, ubytování bylo skvělé a majitelé byli milí. Moc děkujeme. ”

(J. E. z Maďarska)

„Děkujeme Vám za krásnou dovolenou, kterou jsme měli možnost strávit, bez problémů, starostí a bez potíží. Srdečné díky všem zaměstnancům za precizní organizaci. ”

(Marchioro P. z Itálie)

„Vážený týme společnosti Adrialin, chtěla bych Vám opravdu srdečně poděkovat za Vaše dobré internetové služby, apartmá bylo velmi pěkné a vše proběhlo podle plánů! Je fajn, když můžu mít takovou důvěru k internetové agentuře, protože u on-line rezervací to bohužel ne vždy funguje tak bezproblémově. ... ”

(Claudia M. s rodinou z Německa)

„Skládám Vám kompliment za Vaši organizaci a rychlost.”

(Mirco S. z Itálie)

„Chtěl bych Vám poděkovat, že jste pro nás tuto dovolenou zorganizovali, a doufám, že Vaši agenturu budeme moci využít i v budoucnu. ”

(John P. z Anglie)

„Děkujeme za superrychlé zpracování!!! (...) Poskytujete opravdu dobré služby, které můžeme doporučovat dále! ”

(Georg R. z Německa)

„Moc děkujeme, že jste se o všechno postarali. Jste velmi laskaví.”

(Deleu K. z Francie)

„Vážené dámy a pánové, právě jsme se vrátili z dovolené v destinaci Novigrad. Bylo to báječné! Apartmá bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu na Vašich internetových stránkách. I když jsme přijeli dříve, bylo pro nás apartmá již připravené. V agentuře se o nás postarali rychle, přátelsky a kompetentně. Určitě si u Vás objednáme i v budoucnu. Děkujeme a moc zdravíme. ”

(Dagmara G. z Polska)

„Zdravíme tým Adrialinu, naši dovolenou v Chorvatsku jsme si letos poprvé zarezervovali prostřednictvím internetu. Při tom jsme se dostali k Vaší agentuře, protože jste měli super nabídky. Chtěli bychom Vám složit velký kompliment: Všechno skvěle klaplo, rezervace (veškeré podklady nám dorazily kompletně a bez zpoždění), přihlášení a odhlášení, vše bez problémů. Strávili jsme v Chorvatsku skvělou dovolenou a Vaši agenturu si poznamenáme pro příští rok a příští dovolenou a budeme ji dále doporučovat. ”

(Rodina M. z Německa)

„Dobrý den, jmenuji se Ammeli Giovanni a Vaším prostřednictvím jsme si minulý srpen zarezervovali dovolenou v hotelu Delfin v Poreči. Díky Vám se nám skvěle podařilo zorganizovat naši dovolenou. Byli jste velmi ochotní, pohotoví a profesionální a z tohoto důvodu bych Vám chtěl vyjádřit své komplimenty. ”

(Ammeli G. z Itálie)

„Ještě jednou Vám velmi děkuji za rychlou změnu rezervace! Zachránili jste nám dovolenou - určitě Vás budu doporučovat dále! ”

(Erwin P. z Německa)

„Děkuji. Jsem velmi spokojen s Vašimi službami a seriózností, kterou projevujete. Už jsem Vás doporučil svým přátelům. Má poklona!! ”

(Flavio R. z Itálie)

„Děkuji za Vaše rychlé, seriózní a prvotřídní služby!”

(Christine A. z Německa)

„Byl jsem velmi spokojený s ubytováním v hotelu i se službami. Velmi pěkná dovolená. Děkuji. ”

(Valfrido T. z Itálie)