Průběh rezervace

Otázky a odpovědi k rezervaci

I. Máte tři možnosti, jak si prostřednictvím hlavní stránky vyhledat vhodný objekt:

 1. Jednoduché vyhledávání:
  Zde jednoduše zadejte data Vaší cesty:
  Klikněte na "Hledání"! Zobrazí se veškeré objekty, které jsou momentálně k dispozici.
  Kalendář:
  Kliknutím na pole příjezdu a odjezdu otevřete kalendář. Pomocí šipkami vlevo a vpravo od označení měsíce můžete přepínat mezi jednotlivými měsíci. Alternativně můžete také použít výběrová pole pro měsíc a rok. Stačí kliknout na odpovídající datum a přenesete jej do pole příjezdu nebo odjezdu. pole.
  Celková nabídka:
  Chcete-li si prohlédnout celou naši nabídku produktů pro danou zemi, vyberte nejprve zemi a poté. nejprve zemi a poté v region a město vyberte "vše" a do ostatních polí nic nezadávejte. do ostatních polí. Poté klikněte na tlačítko "Spustit vyhledávání"!
 2. Rozšířené hledání:
  Klikněte na "Rozšířené vyhledávání" v levém výběrovém řádku! Nyní bude fungovat Další část formuláře se otevírá směrem dolů.
  Zde můžete zadat konkrétní kritéria vyhledávání. Pokud tak učiníte klikněte na "Hledat" v dolní části stránky!
 3. Hledat
  V "Přímém vyhledávání" vpravo nahoře pod hlavní nabídkou máte možnost. přímo zobrazit jednotlivé objekty.
  Za tímto účelem zadejte název nebo kód hledaného rekreačního objektu do pole vyhledávací pole. Po zadání prvních tří znaků se již zobrazí Zobrazí se návrhy pro vaše vyhledávání, které můžete přijmout kliknutím na ně. Pokud nechcete vybrat návrh, klikněte na ikonu lupy. vpravo od položky, abyste provedli vyhledávání.

II. Jak si mohu nechat ukázat a vypočítat cenu?

 1. Po spuštění vyhledávání získáte objekty, které odpovídají Vašim vyhledávacím kritériím. Nyní klikněte na vybraný objekt a obdržíte přesný popis, doplňující fotografie a přesnou kalkulaci ceny.
 2. Jakmile si vyberete objekt, zobrazí se Vám nejvýhodnější návrh rezervace. Tento předběžný výběr můžete změnit nebo k výběru přiřadit jiné typy ubytování tak, že u ubytovacích jednotek, které jsou k dispozici a které budou zobrazeny pod návrhem rezervace, změníte počet a následně kliknete na odkaz "Vypočítat cenu".
 3. Kalulace ceny bude vypočítána pouze tehdy, pokud jste ve vyhledávacím poli zadali datum příjezdu a odjezdu a počet osob.
 4. Pokud jste ještě nezadali datum příjezdu a odjezdu, zobrazí se vám. obrázků objektu, zobrazí se dotaz, pomocí kterého můžete doplnit údaje. Poté se zobrazí stránka . Zobrazuje se také cena nemovitosti.

III. Jak mohu provést rezervaci?

 1. Pod výpočtem ceny v poli "Váš výběr" vpravo od celkové ceny. pole "Rezervovat nyní" se zobrazí. Kliknutím na něj se dostanete na rezervační formulář.
 2. Zadejte prosím své osobní údaje a platební údaje a klikněte na tlačítko pak klikněte na velké oranžové tlačítko "Rezervovat cestu"..

IV. Všeobecné obchodní podmínky

V rezervačním formuláři, stejně jako na dolním okraji každé stránky najdete link na naše Všeobecné obchodní podmínky. Můžete si je zde prohlédnout a uložit do paměti.
Upozorňujeme Vás na to, že Adrialin text smlouvy neukládá. Veškeré relevantní údaje o rezervaci samozřejmě obdržíte spolu s naším potvrzením rezervace.

V. Potvrzení rezervace

 1. Po doručení Vaší rezervace od nás během několika minut e-mailem obdržíte potvrzení o doručení nebo potvrzení o rezervaci se všemi podrobnými informacemi o dalším postupu.
 2. Pokud byste do jedné hodiny od provedení rezervace od nás nedostali žádný e-mail, kontaktujte nás.
 3. Pokud nejdříve obdržíte pouze potvrzení o doručení rezervace, bude Vám potvrzení o rezervaci včetně faktury doručeno e-mailem během následujících 24 hodin.

VI. Zaplatit

Informace o platbě se zobrazí v části "Možnosti platby", jakmile provedete výpočet ceny požadovaného předmětu. V procesu rezervace si můžete vybrat ze tří variant platby:

 1. Platba bankovním převodem
  • Po potvrzení rezervace vás žádáme o okamžitou úhradu zálohy na pronájem ve výši 20 % z ceny zájezdu.
  • Zbývající částka je splatná 6 týdnů před nástupem cesty.
  • Při rezervacích na poslední chvíli (během posledních 6 týdnů před cestou) je splatná celá cena za dovolenou najednou.
  • Platbu převodem lze uhradit nejpozději 41 dnů před zahájením cesty, během posledních 40 dnů před zahájením pobytu budou akceptovány pouze platby uvedené v bodě 2 až 4.
  • Případné další služby se hradí na místě (pokud není v popisu ubytování uvedeno, že jsou zahrnuty v ceně).
 2. Platba platební kartou
  • Můžete zaplatit následujícími kartami: Master, VISA a American Express
  • Pokud provedete rezervaci více než 7 týdnů před odjezdem, můžete si vybrat, zda bude celá částka stržena okamžitě, nebo pouze 20 % jako záloha za pronájem. Pokud zde vyberete zálohu za pronájem, zbývající částka bude stržena 6 týdnů před odjezdem. V tomto případě ovšem prosím dávejte pozor na to, aby Vaše kreditní karta byla k tomuto okamžiku ještě platná.
  • Případné další služby se hradí na místě (pokud není v popisu ubytování uvedeno, že jsou zahrnuty v ceně). )
 3. Inkasní platba
  • Jestliže máte zřízen bankovní účet v Německu nebo v Rakousku, můžete platbu provést inkasem.
  • Pokud provedete rezervaci více než 7 týdnů před odjezdem, můžete si vybrat, zda bude celá částka stržena okamžitě, nebo pouze 20 % jako záloha za pronájem. Pokud zde vyberete zálohu za pronájem, zbývající částka bude stržena 6 týdnů před odjezdem.
  • Případné další služby se hradí na místě (pokud není v popisu ubytování uvedeno, že jsou zahrnuty v ceně).
 4. Platba přes PayPal
  • Máte-li účet PayPal, můžete platbu provést přes PayPal.
  • U rezervací provedených více než 7 týdnů před odjezdem si můžete vybrat, zda bude celá částka stržena okamžitě, nebo pouze 20 % jako záloha na pronájem. Pokud zde vyberete zálohu za pronájem, obdržíte krátce před splatností zbývající částky odkaz, který můžete použít k opětovnému zadání platebních údajů, aby mohla být částka stržena.
  • Případné další služby se hradí na místě (pokud není v popisu ubytování uvedeno, že jsou zahrnuty v ceně).

VII. Podklady k zájezdu

 1. Bude-li cena pobytu hrazena přímo na místě poskytovateli pobytu, zašleme Vám společně s potvrzením rezervace také adresu a kontaktní údaje k ubytovacímu objektu.
 2. Pokud nám uhradíte celou cenu zájezdu, zašleme vám po zaplacení celé ceny zájezdu e-mailem a na požádání zdarma poštou doklady potřebné pro vaši cestu (cestovní poukaz s pokyny a informacemi o cestě).

VIII. Váš delegát

Před i během Vaší rezervace jsou Vám samozřejmě k dispozici pracovníci v našem zákaznickém centru v Německu, kteří Vám rádi pomohou a poradí. V průběhu Vaší dovolené se můžete obrátit na personál v objektu Vašeho pobytu nebo na pracovníky v rámci naší sítě.

zadejte název nebo kód hledaného rekreačního objektu.....